Plastikinių langų pardavimas ir montavimas

Klaipėdoje įsikūrusios UAB “LARSTATA” pasiūloje – pigūs ALUPLAST ir REHAU PVC profilio plastikiniai langai, kokybiškas jų montavimas, suteikiamos ilgalaikės garantijos.

PVC, arba vinilo poli chloridas, yra šiuolaikiška ir įvairiapusiška medžiaga, pasižyminti ypatingu ekonomiškumu ir ekologiškumu. PVC yra nekenksmingas, jo gamyboje funkcionuoja aplinkos apsaugos standartai, o naudojimas paplitęs įvairiose srityse.

Sandarumas ir izoliacinės savybės

Plastikiniai langai iš PVC pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis, atitinkamai parinktos ir suderintos TPE medžiagos šį sandarumą dar labiau užtikrina. Su PVC langais galima atsiriboti nuo išorinių garsų ir sumažinti triukšmą bute net iki 50 decibelų, taip sukuriant ramią ir jaukią aplinką. Didelis lango rėmo storis ir daugiakamerinė plastikinių profilių konstrukcija (kurios vertė su sutvirtinimais gali būti nuo 0,68 iki 1,6 W/m2K) bei specialios įstiklinimo technologijos užtikrina aukščiausius reikalavimus atitinkančią terminę izoliaciją ir griežčiausias šilumos apsaugos normas. Langai yra įmontuojami atsižvelgiant į svarbiausias unikalias detales, todėl visada galima tikėtis optimaliausio varianto. Net jei lauke spaudžia šaltis, šie langai užtikrins šilumą viduje ir padės taupyti energiją, o kartu ir pinigus.

Saugumas

ALUPLAST ir REHAU profilio langai yra lengvai integruojami į apsaugos nuo įsilaužimų sistemas, o tokios saugos priemonės kaip padidintas apkaustų griovelio ašies atstumas, sustiprinti apkaustai, grybo galvutės formos kaiščiai, fiksuojančios rankenos ir apsauga nuo iškėlimo dar labiau padidina saugumą ir efektyviai uždaro langus vagims ir įsilaužėliams. PVC plastikiniai langai yra atsparūs smūgiams ir praktiškai nesunaikinami – savybės leidžiančios šiai žaliavai tapti viena svarbiausių ir populiariausių statyboje.

Praktiškumas

Platus plastikinių langų rėmų formų ir spalvų pasirinkimas kiekvienam leis išsirinkti langus atitinkančius jų individualius poreikius, neprarandant jokių izoliacinių ir apsaugos savybių. Plastikiniai langai yra lengvai prižiūrimi ir ekologiški. Net 97% visų languose panaudotų medžiagų yra atgaunamos kaip gryna žaliava.
Pripažinta kokybė leis ilgai mėgautis visais šių profilių plastikinių langų siūlomais privalumais, o patikrinti aukštos kokybės ir kruopštumo reikalavimai lydi langus viso jų gamybos proceso metu – nuo pat įrankių paruošimo iki galutinio produkto patikrinimo, visa tai tam, kad vartotojas gautų kuo galimą geresnį ir pigesnį produktą.

Visi minėtų profilių langai turi Europos Sąjungos atitikties deklaracijas.

Susisiekite su mumis